English (United Kingdom)Slovenčina (Slovenská republika)

Podmienky použitia

Používanie stránky Airport-Bratislava.sk (ďalej len "Airport") je predmetom Vášho súhlasu s dodržiavaním podmienok použitia uvedených nižšie. Používaním tejto stránky ste súhlasili s dodržiavaním a ste viazaní nižšie uvedenými podmienkami. Ak nesúhlasíte s týmito podmienkami, Airport požaduje, aby ste nepristupovali na túto stránku.

Zmeny podmienok používania

Airport si vyhradzuje právo kedykoľvek vykonávať zmeny v Podmienkach použitia. Zmeny budú zverejnené na tejto stránke. Súhlasíte s tým, že z času na čas si preštudujete aktuálne podmienky. Ďalšie používanie tejto stránky vyjadruje Váš súhlas so zmenenými podmienkami použitia.

Vlastníctvo obsahu

Materiály použité a zobrazené na týchto stránkach, vrátane textu, fotografií a log sú vlastníctvom Airport-Bratislava.sk a sú chránené autorskými právami a zákonmi. Informácie sú zobrazené len pre Vaše osobné použitie. Súhlasíte s tým, že nebudete meniť, reprodukovať, prenášať, distribuovať, šíriť, predávať, publikovať alebo rozširovať akýkoľvek materiál na tejto stránke bez písomného súhlasu Airport-Bratislava.sk.

Stránky tretích strán

Airport môže poskytovať odkazy na webové stránky tretích strán. Tieto odkazy sú len pre prehľadnosť a Airport nezaručuje presnosť a úplnosť informácií obsiahnutých na týchto stránkach. Prístup na stránky tretích strán je na vlastné nebezpečenstvo.

Zrieknutie sa zodpovednosti

Používanie tejto stránky je na Vaše vlastné riziko. Airport nezaručuje presnosť a úplnosť informácií, s výnimkou aktuálne publikovaných údajov.

 

Reklama
Prevádzkované na Joomla! Supported by: and