English (United Kingdom)Slovenčina (Slovenská republika)

Často kladené otázky

Prosím pozorne si prečítajte nasledovné informácie. Ak budete mať napriek tomu ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Všetky Vaše otázky budú zodpovedané v čo najkratšom možnom čase.

Q: Patrí táto stránka Letisku Bratislava?
A: Nie. Táto stránka bola vytvorená ako nezávislí projekt pre poskytovanie informácií, pomoci a služieb cestujúcim. Na hlavnej stránke je uvedené: "Vitajte na stránke virtuálneho letiska Bratislava".

Q: Aká je potom stránka skutočného letiska?
A: Stránku skutočného letiska môžete nájsť na www.bts.aero.

Q: Sú informácie na Vašej stránke pravdivé?
A: Našou úlohou je čo najpresnejšie informovať verejnosť a cestujúcich. Cieľom je, aby návštevníci na našich stránkach, našli všetky informácie, ktoré potrebujú. Preto sme sa pokúsili byť takí presní, ako to bolo možné. Informácie ako napr. ako sa dostať na letisko, online údaje o príletoch a odletoch a iné údaje, sú prevzaté zo stránok konkrétnych aerolínií, prípadne od poskytovateľa syndikovaných dátových služieb. V prípade, že už niečo nie je pravda, poprípade hľadáte iné informácie, budeme radi keď nás kontaktujete.

Q: Môžem použiť rezervačný formulár na Vašej stránke?
A: Samozrejme. Vyhľadávací a rezervačný formulár, dostupný na stránke je poskytovaný spoločnosťou Pelikan Travel a samotná rezervácia je vykonávaná na ich serveroch. Takto sme Vám zabezpečili možnosť rezervovania leteniek a hotelov za bezkonkurenčné ceny - to na skutočnej stránke letiska nenájdete.

Q: Nakoľko je pravdivý tu uvedený letový poriadok?
A: Údaje o plánovaných letoch a online údaje o príletoch a odletoch sú poskytované partnerom, dodávajúcim syndikované dáta. Tento partner dodáva rovnaké údaje pre množstvo renomovaných spoločností a preto považujeme tieto dáta za dostatočne vierohodné.

Q: Cargo spoločnosti - nie sú to len vymyslené mená?
A: Nie, všetky spomenuté spoločnosti sú reálne. Stránka A-Z AirFreight Directory, ktorú nájdete po kliknutí na publikovaný link, Vám umožňuje si vybrať spoločnosť podľa Vašich predstáv.

Q: Rád/rada by som našiel/našla prácu na letisku. Môžem použiť kontakty na Vašej stránke?
A: Je nám ľúto, ale keďže nie sme skutočné letisko, neplánujeme prijímať žiadne nové sily.

Q: Ste takzvaný "Cybersquatter" ?
A: Wikipedia (anglickáa verzia) uvádza: "Cybersquatting is a derogatory term used to describe the practice of registering and claiming rights over internet domain names which are, arguably, not for the taking. The cybersquatter then offers the domain to the rightful owner at an inflated price, an act which some deem to be Extortion."  Cybersquatteri si registrujú domény a následne ju potom ponúkajú spoločnosti, ktorá by na ňu mala mať právo podľa zákonov o obchodných značkách.To by bola pravda, ak by sme si registrovali doménu ako napr. microsoft.sk. Pretože slová Airport a Bratislava netvoria ochrannú známku, táto definícia v našom prípade neplatí. My neponúkame doménu na predaj, ponúkame verejnosti informácie a služby. Neregistrovali sme túto doménu v zlej viere a tieto FAQ (otázky a odpovede) sú priamym dôkazom tejto skutočnosti.

Q: Mám ešte nejaké otázky. Ako Vás môžem kontaktovať?
A: Prosím navštívte stránku Kontakty. Použite kontaktný formulár, alebo nám jednoducho zavolajte. Sľubujeme, že na Vaše otázky dostanete odpoveď.

Q: Budete mi zasielať nevyžiadané e-maily alebo predáte moju e-mailovú adresu spammerom?
A: V žiadnom prípade. Rešpektujeme Vaše súkromie a nikdy nepredáme Vaše osobné údaje nikomu inému.
 

 

Reklama




Prevádzkované na Joomla! Supported by: and